Hakkımızda

 

 

Mali Bilim Akademi Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri Ltd.Şti.

Mali Bilim Akademi olarak iş dünyasında finans, muhasebe, denetim ve vergi alanındaki eğitim ve uygulama tecrübelerimizi günümüz e-dönüşüm süreçlerine entegre ederek tüm kullanıcılar için pratik uygulama yazılımları tasarlıyoruz. 


 

Dönüşüm Süreçlerine Dijital Tercümanlık

Yazılımlarımız günümüz dünyasının her açıdan ihtiyaç duyduğu Dijital Okuryazarlık alanında birer tercümandır. Proje ekibimiz, kendisi de bu uygulamaları kullanan ve meslek yaşantılarında pratik uygulamalara ihtiyaç duyan uzmanlardan oluşmaktadır.

Vergi mükelleflerinden elektronik ortamda istenen karmaşık vergi mevzuatımıza dayalı tüm verileri sizler için uzmanlık gerektirmeden, akıllı asistan sayfalarımızla hem de her yerden (Cep, Tablet, Bilgisayar) ve mobil olarak sisteme girmenizi sağlıyoruz.


Dönüşüm Süreçlerinde Sadelik

Projelerimizi geliştirirken tamamen kullanıcı odaklı çözümler üretmeye özen gösteriyor ve kullanıcıların ihtiyacının ötesinde gereksiz prosedürlerden uzak durmasını sağlıyoruz. Yalnızca ihtiyacınız olan özet raporlar sunup, karmaşık ve analiz edilmesi zor raporlamalardan kaçınıyoruz.


Dönüşüm Süreçlerinde Ekonomik

Tek pakette yüksek fiyatlı multi özellik yerine, küçük bütçelerle sahip olunabilen modüler basit uygulamaları ihtiyaçlarınız doğrultusunda entegre ediyoruz. İhtiyaçlarınızı tespit ediyor ve gereğinden fazlasını ödetmiyoruz.


Dönüşüm Süreçlerinde Güvenlik

Vergi Mevzuatına dayalı birçok karmaşık usul ve esas ile yine idari yaptırımları olan bildirim ve beyan sürelerini sizler için takip ediyor, sizlerle iletişim kurabildiğimiz her kanaldan (mail, sms, web, mobil, telefon) bilgi veriyoruz.


Dönüşüm Süreçlerinde "Basit"lik

  • Her Zaman Yeniyiz,
  • Esnek ve Mobiliz,
  • Hepsinde Önemlisi Basit'iz.


Bizi Takip Edin

Bizden Haberdar Ol

Kayıt Ol!

İletişim 0 232 459 14 64